DS 9 E-Tense 250 iepriecinās jūs ar zemu patēriņu » Newsblog.lv - новостной блог. Новости экономики и бизнеса, статьи о мире и Америки, России и Европе. Информационный портал новостей о культуре.
Показать меню
Jaunumi

12 ноя 12:52LV / Ziņas

DS 9 E-Tense 250 iepriecinās jūs ar zemu patēriņu

Jaunajam DS 9 E-Tense 250, kas šobrīd gatavojas automašīnu pilotpartijas pirmapstrādei, vajadzētu iepriecināt pircējus ar samazinātu degvielas patēriņu. Tajā pašā laikā saukt par izģērbtu šīs automašīnas spēkstaciju nepārprotami negriež mēli. Tomēr iesim kārtībā.

Dzinējs būs labs četrinieks ar turbokompresoru 1,6 PureTech, kurā ir veikti būtiski uzlabojumi. Tā jauda būs 200 ZS, pie kuras jāpieliek 110 ZS. kas ir vienīgais elektromotors, kas palīdz hibrīdam ietaupīt degvielu.


Par ietaupījumiem runājot. Inženieri sola rekordzemu patēriņu – 1,5 litri uz simtu, ja borta akumulators ir uzlādēts, un aptuveni 3,8 litri bez uzlādes. Ja runājam par distanču veikšanu tikai ar elektrisko vilci, tad akumulatora rezerves pietiks tikai 61 kilometram.

Vēlos atzīmēt arī automašīnas izskatu un aprīkojumu, kas lepojas ar modernu multimediju sistēmu, dažādām ērtām iespējām un pat labu audio aprīkojumu. Tajā pašā laikā elementārākās konfigurācijas cena ir sākot no 56 tūkstošiem eiro, kas nav nemaz tik slikti.

http://newsblog.lvhttp://newsblog.lv
Pievienot komentāru